AMK MOTOR.png

AMK servo motorların üstün güç yoğunluğu ve enerji verimliliği, makine tasarımında size daha fazla özgürlük sağlar ve makinenizi daha dinamik ve uygun maliyetli hale getirir. 

Verimli güç yoğunluğu 

Tecrübemiz, uzmanlığımız ve tutkumuz, maksimum güç yoğunluğuna sahip servo motorlar üretir. Yenilikçi servo sürücü üreticisi olarak, size en yüksek teknolojik seviyede elektrik motorları sunuyoruz. Tüm motorlar bizim tarafımızdan geliştirilir ve üretilir. İster sıvı ister konveksiyon soğutmalı, senkron veya endüksiyon motorları arıyorsanız, AMK her uygulama için doğru motoru bulmanızı sağlamak için çok yönlü güç çıkış sınıfları, tasarımlar, soğutma yöntemleri ve enkoder tipleri sunar.

DAĞITILMIŞ SÜRÜCÜ TEKNOLOJİSİ

dağıtılmış sürücü teknolojisi.png

AMK modülerliği mümkün kılar.


AMKASMART'ın AMK'dan dağıtılmış sürücü teknolojisi ile makine yapımında gerçek modülerlik mümkündür. Elektrikli tahrik sistemleri üreticisi olarak, iX servo invertör, entegre güç kaynağı modülüne sahip bir servo kontrol ünitesinden oluşan iC servo konvertör ve iDT "her şey dahil model" gibi çeşitli servo kontrol cihazları sunuyoruz. servo kontrol ünitesi doğrudan motora takılıdır. Ve en iyi kısmı: AMKASMART dağıtılmış sürücü çözümlerini AMK'nın tüm elektrikli sürücü teknolojisi ile birleştirebilir ve böylece dağıtılmış sürücü ve pano içi çözümler arasında karar verme veya iki sürücü türünü bir araya getirme esnekliğine sahip olursunuz.

PANO İÇİ SÜRÜCÜ TEKNOLOJİSİ.png

KE ve KW servo sürücüler

KE / KW cihaz serisi, 2 ila 200 kVA güç aralığında güç kaynağı modülleri (KE) ve servo inverterlerden (KW) oluşur. 

Optimum enerji yönetimi için güç kaynağı modülleri, kare dalga ya da sinüs dalga gücü - besleme sistemine rejeneratif geri besleme ile de mevcuttur. AMKASYN servo konvertörlerimiz piyasadaki en kompakt dönüştürücülerdir. 
Önde gelen üreticilerden biri olan AMK, servo dönüştürücülerde standart İşlevsel Güvenlik özelliği olarak Güvenli Tork Kapalı (STO) işlevi de sunar. Güvenli makine konseptlerinin gerçekleştirilmesi için AMK, PL e'ye (ISO 13849-1.2008) ve SIL 3'e (IEC 62061) kadar TÜV sertifikalı sürücü entegre emniyet fonksiyonları sunar. 
KE / KW servo dönüştürücü serisinin denetleyici platformu, en son işlemci teknolojisi ile birlikte, daha yüksek performans için tamamen yeni olanaklar sunuyor. EtherCAT, Sercos III veya VARAN üzerinden gerçek zamanlı Ethernet (RTE) kullanımı, makinelerin otomasyonu için yüksek performanslı sistem iletişiminin mevcut olduğu anlamına gelir.

kontrolcü.png

Minimum alanda maksimum performans
AMKAMAC A serisi kontrolleri esnek, açık ve ölçeklenebilirdir. Makine kontrol sistemi versiyonunda ve smartPanel versiyonunda mevcuttur (dokunmatik ekranlı yapısal ünite). PLC kontrolünü hareket kontrolüyle birleştiriyorlar. A serisi, gerçek zamanlı bir Linux işletim sistemine sahiptir ve A6 denetleyicisi, Linux ve Windows'u paralel olarak da kullanabilir. EtherCAT gerçek zamanlı fieldbus kullanımı, veri yolu üzerindeki düğüm sayısında pratik olarak artık kısıtlama olmadığı anlamına gelir. 
SmartPanels, IP69K koruma derecesinde de mevcuttur. AMKAMAC kontrol sistemi sadece donanım bileşenleri değil aynı zamanda AIPEX PRO mühendislik aracı, teknoloji fonksiyonları ve uygulama yazılımı içerir. Uluslararası olarak kanıtlanmış Codesys programlama platformu AIPEX PRO'ya entegre edilmiştir ve IEC 61131-3'e uygun olarak programlama sağlar. Qt ile olduğu gibi Codesys Webvisu ile de görselleştirme mümkündür.