Endüstriyel Bulut

Corvina_cloud_2.png

Bu sektör için tüm özel şartlara sahip Endüstri için üretilmiştir .
Operasyon Teknolojisinden doğmuş ve fabrika dilini konuşmuş.
​Endüstriyel Bulut Bağlantısı için standarttır ve Corvina Cloud geliştirmedeki ikinci aşamadır.
Corvina Cloud 2.0, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve hata toleransı için özel olarak tasarlanmış son teknoloji ile üretilmiştir. Açık ve güvenli bir bulut tabanlı bağlantı yönetimi platformu, X Platformunun içinden geliştikçe, sizi IIoT işinizin kontrolünü ele geçirir.Corvina Cloud 2.0, gerçek zamanlı tesis zemini verilerini kullanıcı dostu, erişilebilir ve güvenli bir platformda toplar. Her türden sanayi şirketi, süreçleri iyileştirebilir, verimliliği artırabilir ve artan gelir getiren, işletme maliyetlerini düşüren ve müşteri deneyiminizi önemli ölçüde artıran daha bilinçli kararlar alabilir .

Corvina Bulutu Ayrıcalıklı Yapan Nedir?

Operasyonel Teknolojiden doğdu. 

Bulut tekliflerinin büyük çoğunluğu, endüstriyel sektörde sınırları olan BT dünyasından geliyor. Bu sınırlar, geniş bir dizi protokolün hala bulunduğu bulutun altındaki katmanda açıkça görülmektedir. OPC UA pub / TSN üzerinden alt iletişim standardı olsa da, tüm saha düzeyindeki cihazların bu iletişime geçmesi yıllar alacaktır. Bu arada pek çok eski cihaz var ve bunların bir IIoT Ağ Geçidine ihtiyacı olacak. BT sektörünün zorlandığı ve Corvina Cloud 2.0'ın üstün olduğu yer burasıdır.

Kurumsal düzeyde Güvenlikli Öncül Bulutta


​IoT cihazlarınıza, verilerinize ve arka uç sistemlerinize yetkisiz erişime karşı koruma sağlamak için müşterilerinizi ve işinizi çok katmanlı güvenlik ile koruyun. Bağımsız üçüncü taraf bulut sağlayıcılarına göndermek yerine bu verileri şirket içinde depolamayı seçin. Hile etkinliğini durdurmak ve  sahtekarlığı önlemek için tanımlanabilir alarmlar.

Hizmet güvenilirliğini artırın


IIoT cihazındaki olağandışı etkinlikleri tanımlamak ve bunlara yanıt vermek için mümkün olduğu kadar uzaktan uyarılarla gerçek zamanlı olarak en yüksek güvenilirliği sağlayın. Uygun maliyetli kestirimci bakımı yönlendirmek için geçmiş eğilimleri analiz edin. 

Analitik


Analitik ile toplam sahip olma maliyetini düşürme Toplam sahip olma maliyetini düşüren kurallara dayalı otomatik kontrollerle öngörülemeyen         maliyetleri pazarlamak ve ortadan kaldırmak için zamanı hızlandırın. Hız planlarını dinamik olarak optimize etmek, her 24 saatte bir performansı   artırmak mümkündür.

IIoT hizmetleriyle Gelirleri Arttırın


Ürünlerinizi bağlı hizmetlere dönüştürün. Corvina Cloud 2.0 ile, hızla yeni hizmetler sunabilir, maliyetleri kontrol altında tutabilir ve müşteri gelirini   sürekli gelir getiren yeni yöntemlerle karşılayabilirsiniz. Gelecekte mobil ödemeler, farklı pazarlarda farklı iş modeli yaklaşımları vb. Gibi ek        hizmetler ekleyin.