Corvina_cloud_2.png

Şirketlerin  Endüstri  4.0 planlarını uygulamalarına yardımcı oluyoruz.

X   Platform   Bileşenleri

Layer-20.png
Layer-21.png
Layer-22-e1513701241729.png
jmobile4web_a.jpg

JMobile; kolayca öğrenilebilen bir yazılım olup, herhangi bir Endüstriyel IoT platform mimarisinin alt seviyeleri için gerekli olan bağlantı, cihaz yönetimi, süreç yönetimi ve veri görselleştirmesini tamamen kapsar.​​


EXOR'ın geleneksel bir HMI donanım tasarımcısı ve üreticisinden komple bir IIoT çözüm sağlayıcısına dönüşmesi, donanım sunumunda en belirgin  özelliğidir.

IIO'nun en temel bileşeninden, SOM seviyesinde, sahadan sonra SCADA ve Master seviye panellerine kadar, EXOR mevcut ve gelecekteki tüm pazar ihtiyaçlarını kapsamaktadır.

etop515.jpg
Exor_diagram_1_v7.0-05.png


EXOR'ın   Cloud tabanlı çözümleri, ocak 2018'de, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve hata toleransı için özel olarak geliştirilmiş son teknoloji ürünü bir çözüm olan Corvina Cloud'a geçiş yaptığımız JMCloud'un güvenli VPN'sinden tutarlı bir gelişim yolunu izliyor .

Corvina Cloud 1.0  , JMCloud'dan sorunsuz bir şekilde   yönetebileceğiniz IIoT işinizin kontrolünü sağlayan bağlantı yönetimi platformudur . Kullanıma hazır, güvenli ve kullanıcı dostu bu platform , kurulum ve bakım ile ilgili masrafları azaltır ve    yarının yeni IIoT iş modellerine hazırlanır.